Dofinansowanie

Nasze szkolenia już są dofinansowane. Nie musisz spełniać kryteriów, wypełniać dodatkowych dokumentów. Korzystając z naszej oferty przystępujesz do Programu WBE (Wsparcie Biznesu przez Edukację), który, dzięki naszemu partnerowi realizujemy z sukcesami od wielu lat. Wystarczy złożyć zamówienie na jedno z naszych szkoleń, by skorzystać z dofinansowania sięgającego nawet 80% wartości projektu. Te środki już czekają.

 

Jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś szkolenia, którego potrzebujesz, to nie jest problem. Stwórzmy je razem, dokładnie takie o jakim myślałeś. Włączymy je do naszego programu i również ono będzie dofinansowane.

 

80% to za mało? Rozumiemy to! Dlatego nasze szkolenia można otrzymać również całkowicie za darmo. Jeżeli jesteś pracodawcą zatrudniającym do 10 osób masz prawo do pozyskania pełnego dofinansowania do realizowanych przez nas szkoleń. W przypadku większych przedsiębiorstw dofinansowanie to kolejne 80% (nasze dofinansowanie oraz de minimis można łączyć). Po te środki trzeba się zgłosić do Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). To tylko jeden wniosek, wiemy jak go wypełnić i pomożemy Ci to zrobić. Dzięki niskiej cenie bazowej naszych szkoleń dofinansowanych wzrastają szanse na otrzymanie dodatkowego wsparcia z KFS.

Do pobrania:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl