Dofinansowanie

Nasze szkolenia już są dofinansowane. Nie musisz spełniać kryteriów, wypełniać dodatkowych dokumentów. Korzystając z naszej oferty przystępujesz do Programu WBE (Wsparcie Biznesu przez Edukację), który, dzięki naszemu partnerowi realizujemy z sukcesami od wielu lat. Wystarczy złożyć zamówienie na jedno z naszych szkoleń, by skorzystać z dofinansowania sięgającego nawet 60% wartości projektu. Te środki już czekają. 

Jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś szkolenia, którego potrzebujesz, to nie jest problem. Stwórzmy je razem, dokładnie takie o jakim myślałeś. Włączymy je do naszego programu i również ono będzie dofinansowane. 

60% to za mało? Rozumiemy to! Dlatego nasze szkolenia można otrzymać również całkowicie za darmo (100% pokrywa Ministerstwo Edukacji). Jeżeli jesteś pracodawcą zatrudniającym do 10 osób masz prawo do pozyskania pełnego dofinansowania do realizowanych przez nas szkoleń. W przypadku większych przedsiębiorstw dofinansowanie to kolejne 80% (nasze dofinansowanie oraz de minimis można łączyć). Po te środki trzeba się zgłosić do Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). To tylko jeden wniosek, wiemy jak go wypełnić i pomożemy Ci to zrobić nieodpłatnie. Dzięki niskiej cenie bazowej naszych szkoleń dofinansowanych wzrastają szanse na otrzymanie dodatkowego wsparcia z KFS.

Nasza oferta dostępna jest także w BUR (Baza Usług Rozwojowych), gdzie firmy z sektora MŚP (do 250 zatrudnionych) mogą uzyskać 80% dofinansowanie. Tu też pomagamy składać wnioski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl